A.M.V.K.Hooldusteenus OÜ või Seenioride Keskus (Tegevusluba SÜH000173)

Teenused Kontaktid

Mis on A.M.V.K.Hooldusteenus OÜ / Seenioride Keskus?

Lihtsalt öeldes on tegu üldtüüpi hooldekoduga. A.M.V.K.Hooldusteenus OÜ või Seenioride Keskus (Kohtla-Järve Vanurite Hooldekodu) eesmärgiks on puuetega ja eakate inimeste elukvaliteedi parandamine või säilitamine, sotsiaalhoolekandeteenuste osutamine. Hooldekodu osaleb rehabilitatsiooniteenuste osutamise korraldamisel hoolealustele.

Hooldekodu on ajutiseks või alaliseks elamiseks loodud ööpäevaringselt tegutsev asutus, mille eesmärk on turvalise keskkonna ja toimetuleku tagamine täiskasvanu isikule, kes terviseseisundist, tegevusvõimest või elukeskkonnast tulenevatel põhjustel ei suuda kodustes tingimustes ajutiselt või püsivalt iseseisvalt toime tulla.

Hooldekodus on 132 voodikohta. Tubades on 1-3 hoolealust; igas toas on olemas vannituba ja WC. Kõik toad on kohandatud hoolealuste vajadusi arvestades. Kõigil korrustel asuvad söögisaalid ja hoolealustele mõeldud köögid iseseisvaks kasutamiseks.

Kohamaksumus 01.detsembrist 2022 kuus

  • 2 kohalises toas – 880 eurot
  • Kohtla-Järve linna elanikele – 850 eurot
  • ühetoalises toas – 990 eurot
  • lamavatele klientidele – 920 eurot
  • Kohtla-Järve linna elanikele-lamavatele – 890 eurot

A.M.V.K.Hooldusteenus OÜ või Seenioride Keskus (Kohtla-Järve Vanurite Hooldekodu) on erakapitalil toimiv hoolekande asutus.

Meie missioon

Pakkuda oma hoolealustele hubases ja turvalises keskkonnas individuaalsetest vajadustest lähtuvaid kvaliteetseid hoolekandeteenuseid.

Meie visioon

A.M.V.K.Hooldusteenus OÜ või Seenioride Keskus (Kohtla-Järve Vanurite Hooldekodu) on kvaliteedijuhtimise põhimõttel töötav kõrge konkurentsivõimega erahoolekandeasutus.

Asukoht

Meie aadress: Ahtme mnt 16, Ahtme linnaosa, 31025 Kohtla-Järve

Külastusajad: 10.00-12.00 ja 14.00-19.00